Centrum Usług Społecznych
Gminy Słupsk

Zimowe wietrzenie szaf

Przeglądając szafy pewnie niejednokrotnie łapaliście się na tym, że niektórych ubrań już dawno na sobie nie nosiliście i może nawet nie zamierzacie. Jeżeli przerzucając całą masę spodni, koszulek, marynarek, swetrów, szalików, rękawiczek czy czapek myślicie, że coś trzeba zrobić z tym nadmiarem odzieży, to mamy dla Was rozwiązanie!
W czwartek, 16 lutego w godz. 17:00-19:00, w Centrum Aktywności Lokalnej w Krępie Słupskiej wspólnie z Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk zorganizujemy Zimowe Wietrzenie Szaf - akcję mającą na celu zapobieganiu wyrzucaniu ubrań, a zamiast tego wymianie ich z innymi. Idea jest taka, aby zebrać chętne do wymiany osoby i zorganizować razem "odzieżowy ryneczek". Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swojej szafy zapraszamy do zapisywania się w Centrum Usług Społecznych lub pod numerem telefonu 535 560 290. Ilość stanowisk wystawowych jest ograniczona. Będzie istniała możliwość sprzedaży odzieży za symboliczną kwotę, jeśli wśród prezentowanych rzeczy nie znajdziemy nic na wymianę.

Tak więc warto zajrzeć do swoich szaf, zerknąć czego już nie nosimy. Oddać w dobre ręce, dać drugie życie odzieży, która wydaje się już nam niepotrzebna. Nie wyrzucajmy rzeczy, nie kupujmy nowych, a wykorzystajmy to, co już mamy!

REGULAMIN